Книги працівників прокуратуриВідбулася презентація нової книги Валентини Люліч під назвою "Яблуневе сонце"

"Яблуневе сонце" — саме таку назву обрала молода рівненська поетеса Валентина Люліч для свого другого друкованого видання, в якому з особливим душевним теплом звертається до читачів. Ця літературна збірка містить вірші, що диктуються життєвими ситуаціями. Тут є і лірика, і філософія.

"Ти даруєш мені вогонь,
У руках — яблуневе сонце.
Тихе щастя з твоїх долонь —
Цілий Всесвіт в моїй долоньці."

15 листопада 2012 року Валентина Люліч презентувала своє видання у світлиці обласної бібліотеки для юнацтва. На творчий вечір були запрошені відомі письменники, поети Рівненщени (Л.Рибенко, С.Бабій, П.Велесик, А.Криловець, Н.Дворницька, Н.Дибяк, В.Басараба), духовні особи та гість із Тернополя С.Синюк, письменник та автор-виконавець пісень.

На думку редактора книги Петра Велесика, у віршах видання "Яблуневе сонце" щиро передано жіночі почуття та філософські роздуми, які надихають читача відчути світлі емоції і замислитись над законами свого існування. "Ця поезія сповнена світлом, теплом, проникає в серця і віддзеркалюється у людських взаєминах", — йдеться у рецензії до книги. Збірка видана за рахунок коштів гранту голови Рівненської облдержадміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованій молоді.

Під час презентації усі присутні відзначили поетичний хист цієї молодої натури, яка вклала почуття та переживання в свої вірші. Деякі зі своїх поезій Валентина Люліч поклала на музику, тому творчий вечір супроводжувався авторським виконанням у супроводі гітари. На знак подяки запрошеним авторка подарувала жовто-червоні яблука, як символ та наскрізний мотив добірки "Яблуневе сонце".

Валентина Люліч друкувалася у літературних журналах "Дніпро", "Лава, "Погорина, в українсько-російсько-німецькому часописі "Склянка часу". У 2012 році вийшла в світ її перша поетична збірка "Світ у долонях". При цьому з 2005 року вона сумлінно працює в органах прокуратури Рівненщини, нині обіймає посаду старшого прокурора прокуратури області з питань правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту.

Тож, побажаємо молодій поетесі, щоб її поетична збірка "Яблуневе сонце" стала трампліном для подальших творчих злетів, нових ідей, добрих справ.

Сніжана Сидорук, журналіст прокуратури області


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua