Доступ до публічної інформації / Інші відомостіЗ початку року до суду скеровано 20 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення

Органи прокуратури області вживають заходи щодо посилення протидії корупції у всіх сферах суспільного життя, забезпечення належного прокурорського нагляду за додержанням антикорупційного законодавства, усунення порушень законів та притягнення до відповідальності винних осіб.

Інформація про вжиті заходи щодо запобігання та протидії корупції у 2013 році

У результаті вжитих заходів на виконання вимог антикорупційного законодавства правоохоронними органами Рівненської області торік закінчено досудове слідство у 74 кримінальних провадженнях, до суду направлено 48 обвинувальних актів стосовно 49 осіб. З підозрюваними укладено 15 угод про визнання винуватості.

ІНФОРМАЦІЯ про вжиті у 2012 році заходи щодо протидії корупції та про осіб притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень (згідно з вимогами ст. 19 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції")

Прокуратура Рівненської області вживає заходів щодо протидії корупції та притягнення до відповідальності осіб, які вчиняють корупційні правопорушення.

Так, прокурором області за участю керівників правоохоронних органів у минулому році проведено 3 координаційні наради, на яких розглянуто важливі питання щодо стану протидії корупційним правопорушенням та розроблені заходи на її подолання.

Прокуратура Рівненщини забезпечує реалізацію права на доступ до публічної інформації

Право на доступ до публічної інформації є конституційним правом людини, передбаченим і гарантованим статтею 34 Конституції України. Враховуючи наведене, а також з набранням 10.05.11 чинності Закону України „Про доступ до публічної інформації”, органи прокуратури Рівненщини належно відносяться до його виконання.

Стан розгляду запитів на інформацію у прокуратурі Рівненської області за 9 місяців 2012 року

Упродовж 2012 року до органів прокуратури Рівненської області надійшло 56 запитів на отримання публічної інформації.

Стан розгляду запитів на інформацію у прокуратурі Рівненської області у першому півріччі 2012 року

У першому півріччі 2012 року до прокуратури Рівненської області надійшло 26 запитів на отримання публічної інформації.


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua