Доступ до публічної інформації / Інші відомостіСтан розгляду запитів на інформацію у прокуратурі Рівненської області за 9 місяців 2012 року

Упродовж 2012 року до органів прокуратури Рівненської області надійшло 56 запитів на отримання публічної інформації.

За вказаний період розглянуто 46 запитів, а 9 направлено до інших відомств, як належним розпорядникам інформації.

Із загального числа розглянутих, надано інформацію на 32 запити, по 13 надано роз’яснення, відмовлено у задоволенні запиту - 1.

З питань правозахисної діяльності прокуратури розглянуто 11 запитів на інформацію; досудового слідства - 6; з питань підтримання державного обвинувачення в судах - 2; з питань організаційно-розпорядчої діяльності – 1; з кадрових питань - 1; з інших питань - 11.

Апаратом прокуратури області розглянутий 31 запит. За належністю надіслано іншим розпорядникам 7 запитів.

За результатами розгляду надано інформацію на 20 запитів, по 11 - роз’яснення.

В основному запити подавалися громадянами: від них надійшло 28 запитів. Від засобів масової інформації надійшло 10 запитів.

Більшість запитів надійшло електронною поштою – 25, поштовим зв’язком – 13.

Окрім неухильного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», як розпорядником публічної інформації, органами прокуратури області проводяться перевірки додержання його вимог іншими суб’єктами правовідносин у сфері доступу до публічної інформації.

За результатами перевірок із вжиттям заходів реагування розглянуто 25 подань прокурорів про усунення порушень цього Закону, задоволено 12 протестів, до відповідальності притягнуто 15 посадових осіб державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, у тому числі 2 - органів контролю.

Прокурорами і надалі буде приділятися належна увага виконанню вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Старший прокурор прокуратури
Рівненської області з питань
доступу до публічної інформації
 радник юстиції                                                                  В. Шевчук


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua