Керівництво прокуратури Рівненської області



 

Ковальчук Анатолій Дмитрович

Ковальчук Анатолій Дмитрович

Прокурор Рівненської області
старший радник юстиції



Дата призначення на посаду: 12.05.2015

Народився 08 серпня 1972 року в с. Івашківці Шаргородського району Вінницької області. Одружений, виховує доньку і сина.

В органах прокуратури працює з червня 1997 року.

Після закінчення навчання у Київському університеті ім.Т. Г. Шевченка розпочав у 1997 році свою прокурорську діяльність з посади стажиста Жмеринської міжрайонної прокуратури Вінницької області.

Потім обіймав такі посади – стажист на посаді помічника прокурора Шаргородського району Вінницької області, старший помічник прокурора Літинського району Вінницької області, помічник прокурора Калинівського району Вінницької області, прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ і податкової міліції при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Вінницької області, заступник Козятинського міжрайонного прокурора Вінницької області, начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Чернівецької області, прокурор відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Вінницької області, заступник начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Вінницької області, перший заступник прокурора міста Кременчука Полтавської області, прокурор Ленінського району міста Полтави Полтавської області, прокурор міста Комсомольська Полтавської області, прокурор Кременчуцького району Полтавської області. До призначення на нинішню посаду працював заступником прокурора Полтавської області.



 vasuk

Романчук Павло Іванович

перший заступник прокурора Рівненської області
старший радник юстиції




Дата призначення на посаду: 06.08.2015

Народився 05 листопада 1977 року в м. Тапа, Естонія. Одружений, має доньку.

Після закінчення навчання у Національній юридичній академії України ім. Я.Мудрого розпочав у 1999 році свою прокурорську діяльність з посади слідчого-стажиста прокуратури Камінь-Каширського району Волинської області. Потім обіймав такі посади - помічник та старший помічник прокурора м. Нововолинська Волинської області, заступник Володимир-Волинського міжрайонного прокурора Волинської області, заступник прокурора м. Луцька Волинської області, начальник відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Волинської області, прокурор Рівненського району Рівненської області. До призначення на нинішню посаду обіймав посаду прокурора Сарненського району Рівненської області.



Боровик Андрій Володимирович

заступник прокурора Рівненської області
старший радник юстиції




Дата призначення на посаду: 22.05.2014

Народився 24 травня 1983 року у м. Києві. Одружений, має сина.

Здобув освіту на юридичному факультеті Міжрегіональної Академії Управління персоналом та Інституті підготовки кадрів Академії прокуратури України.

В органах прокуратури з 2006 року. Працював на посадах помічника прокурора Рівненського району, помічника та старшого помічника прокурора м. Рівне, помічника Рівненського прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, старшого прокурора організаційно-контрольного відділу прокуратури Рівненської області, старшого помічника прокурора Рівненської області з питань захисту прав громадян та інтересів держави при застосуванні законів про адміністративні правопорушення, начальника відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Рівненської області, начальника організаційно-контрольного відділу прокуратури Рівненської області.



Таргоній Олександр Вячеславович

заступник прокурора Рівненської області
старший радник юстиції




Дата призначення на посаду: 06.08.2015

Народився 06 листопада 1973 року в м. Львів. Одружений, виховує 3 дочок.

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському державному університеті ім. І.Франка.

Свою професійну діяльність у 1995 році розпочав з посади слідчого прокуратури Здолбунівського району Рівненської області. У Генеральній прокуратурі України обіймав такі посади: слідчого в особливо важливих справах окремих відділів Головного слідчого управління, прокурора другого наглядового відділу управління нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Головного слідчого управління, старшого прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими Генеральної прокуратури України Головного слідчого управління та Головного управління з розслідування особливо важливих справ, прокурора відділу участі прокурорів у перегляді судових рішень у касаційному порядку управління організації участі прокурорів у кримінальному провадженні в суді Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді.

До призначення на нинішню посаду обіймав посаду заступника прокурора Хмельницької області.



Рябий Євген Ігорович

заступник прокурора Рівненської області
радник юстиції




Дата призначення на посаду: 30.10.2014

Народився 15 березня 1969 року в м. Рівне. Одружений, виховує доньку і сина.

Здобув освіту на юридичному факультеті Львівського державного університету ім. І.Франка.

В органах прокуратури з 2006 року. Працював на таких прокурорсько-слідчих посадах: помічник Тернопільського прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, помічник прокурора Франківського району м.Львова, старший помічник прокурора Галицького району м.Львова, старший помічник прокурора, а згодом – старший прокурор прокуратури м.Рівного. До нинішнього призначення обіймав посаду старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Рівненської області.

 

Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua