Керівництво прокуратури Рівненської області 

kubrak

Кубрак Сергій Михайлович

Прокурор Рівненської області
старший радник юстиціїДата призначення на посаду: 06.03.2014

Народився 29 листопада 1963 року на Чернігівщині. Одружений. Разом з дружиною виховує чотирьох дітей.

Здобув освіту на юридичному факультеті Київського державного університету ім.Т.Шевченка.

Стаж роботи в органах прокуратури — понад 17 років. Обіймав посади стажиста, помічника прокурора Московського району м. Київ; прокурора відділу загального нагляду прокуратури м. Київ, прокурора слідчого відділу слідчого управління нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Київської області. У Генеральній прокуратурі України перебував на таких посадах: прокурор, старший прокурор та начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання і досудового слідства; заступник начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю; старший прокурор другого наглядового відділу управління нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Головного слідчого управління; заступник начальника управління нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Головного слідчого управління; старший прокурор відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави управління захисту інтересів держави Головного управління нагляду за додержанням законів щодо прав і свобод та захисту інтересів держави.

Має досвід роботи в центральних органах виконавчої влади, зокрема в Антимонопольному комітеті України. vasuk

Васюк Олександр Григорович

перший заступник прокурора Рівненської області
старший радник юстиції
Дата призначення на посаду: 18.12.2013

Народився 29 грудня 1970 року. Одружений, має доньку і сина.

Після закінчення навчання на юридичному факультеті Запорізького державного університету розпочав у 1996 році свою прокурорську діяльність з посади стажиста помічника прокурора Заводського району м.Запоріжжя. Потім обіймав такі посади – помічник та старший помічник прокурора Заводського району м.Запоріжжя; старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ і податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Запорізької області; заступник прокурора Орджонікідзевського району м. Запоріжжя; прокурор Оріхівського району, начальник відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Запорізької області; старший помічник прокурора Запорізької області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; начальник відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Запорізької області; прокурор Жовтневого району м.Запоріжжя; Київський міжрайонний екологічний прокурор Дніпровської екологічної прокуратури.Боровик Андрій Володимирович

заступник прокурора Рівненської області
старший радник юстиції
Дата призначення на посаду: 22.05.2014

Народився 24 травня 1983 року у м. Києві. Одружений, має сина.

Здобув освіту на юридичному факультеті Міжрегіональної Академії Управління персоналом та Інституті підготовки кадрів Академії прокуратури України.

В органах прокуратури з 2006 року. Працював на посадах помічника прокурора Рівненського району, помічника та старшого помічника прокурора м. Рівне, помічника Рівненського прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, старшого прокурора організаційно-контрольного відділу прокуратури Рівненської області, старшого помічника прокурора Рівненської області з питань захисту прав громадян та інтересів держави при застосуванні законів про адміністративні правопорушення, начальника відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Рівненської області, начальника організаційно-контрольного відділу прокуратури Рівненської області.


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua