Прокурор і письменник в одній особі

Газета «Сім днів», 31.07.2014

Рівне здавна було містом багатонаціональним. У ньому, крім українців, жили поляки, євреї, росіяни, татари, вірмени та багато інших народностей. Більшість із них були патріотами рідного міста і робили свій внесок у його розбудову, розквіт і розвиток. Крім економіки, вони розвивали науку, літературу і мистецтво, займались навчанням і вихованням молоді й усього населення. Людина, про яку я хочу багатьом нагадати, а декому – розповісти, була на цьому тлі дуже колоритною постаттю.

Спогади ветерана віком у життя

Степан Михайлович ЛАВРЕНТЮК — ветеран Великої Вітчизняної війни. Народився 6 січня 1922 року. Пройшов усю війну від її початку до Перемоги, командував відділенням, взводом, ротою, демобілізувався у 1945 році. Нагороджений орденом «Червоної зірки», медалями: «За оборону Москви», «За оборону Кавказу» та «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.».

Майже 30 років свого життя віддав служінню Батьківщині, законності та людям, працюючи на різних посадах в органах прокуратури.

Загартований часом, нескорений духом — Віктор Іванович Карпов

Десятирічний Вітя у той недільний літній день 1941 року, зрештою, як і завжди, прокинувся рано. Сонячне проміння вже давно обцілувало-обігріло личка трьох дітей — двох сестричок і братика — бадьорячи непосидющим промінням поснулу дітвору. Вітько щоранку намагався піднятися раніше за Ніну з Женею (бо ж був найстаршим), однак не поспішав вставати з ліжка: він любив спостерігати за заклопотаною матусею, яка готувала сніданок, прислухався до звуків, що долинали з вулиці: то татко порався у господарстві, час від часу вигукуючи до когось з перехожих привітне «Добридень, сусіде!». Батьки не будили дітей у вихідний, намагаючись відтягти неминучу для кожного з них життєву рутину якнайдалі, захистити від неприємностей та інших випробувань. У той ранок, 22 червня, чорна вість уже мчала до їх спокійного, навдивовижу красивого краю, де по цей день живуть працьовиті й щирі люди…

Степан Галело: "Кредо життя — торжество справедливості"

 Степан Миколайович Галело вже довгий час на заслуженому відпочинку. В органах прокуратури Рівненської області працював на різних посадах у 1970-1998 роках. Нагороджений медаллю "20 років перемоги у Великій Вітчизняній війні" та знаком "Ветеран прокуратури України" та іншими нагородами. В спогадах його дитинства — післявоєнні роки руйнації та становлення, юності — суворі будні Далекого Сходу, зрілості — нелегка, але почесна праця в органах прокуратури Рівненщини.

"Прокурори повинні діяти професійно" — Олександр Коташевський

“Ми стоїм на сторожі Закону
Із щитом і мечем у руках.
Лиш Закон нам дає настанови,
Конституція вказує шлях ...”
О.Коташевський

Олександр Васильович Коташевський – старший радник юстиції, ветеран прокуратури, старший викладач Рівненського інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", член української секції "Інтерполу", почесний працівник прокуратури України, , "Почесний музейник Рівненщини", нагороджений відзнакою Генерального прокурора України "За сумлінну службу в органах прокуратури 1 ступеня", автор книги "Посібник для слідчого", підручника для студентів "Кримінальне право України в схемах" та інших книг і статтей, член методичної ради при прокуратурі Рівненської області, секретар спілки ветеранів прокуратури Рівненської області.

Володимир Шепельчук присвятив прокуратурі 30 років життя

Шепельчук Володимир Андрійович народився 17 вересня 1931 року в мальовничому селі Дермань Рівненської області, яке відоме тим, що було батьківщиною багатьох відомих діячів.

27 років на державній службі в прокуратурі


Надія Іванівна Кирилова
в органах прокуратури Рівненської області пропрацювала з 1982 по 2009 рік. Спочатку очолювала особово-загальний сектор прокуратури м.Рівне (потім ця посада називалася завідувач канцелярією, ще пізніше - завідувач підрозділом з обліку і доставки документів). З 2005 року до виходу на пенсію Надія Іванівна обіймала в апараті прокуратури області посаду начальника секретаріату. Її добре знають не тільки всі працівники органів прокуратури Рівненщини (міських, районних прокуратур), а й інших державних установ та організацій.


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua