Стан розгляду запитів на інформацію в органах прокуратури Рівненської області за 11місяців 2016 року

До органів прокуратури Рівненської області упродовж 11 місяців 2016 року надійшло 143 запити у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», з яких прокуратурою розглянуто 123.

Надано інформацію на 83 інформаційних запити; 38 запитувачам роз’яснено норми Закону України «Про доступ до публічної інформації», відмовлено у наданні інформації на 2 запити; 20 запитів скеровано за належністю для організації розгляду належним розпорядникам інформації.

Найбільша кількість запитів (106) надійшла в апарат прокуратури області, до Рівненської місцевої прокуратури надійшло 20 запитів.

Найчастіше запитувалась інформація з кадрових питань (42 запити).

Зокрема, запитувачі цікавились деклараціями та автобіографічними даними керівництва прокуратури області, керівників місцевих прокуратур; розміром заробітної плати працівників прокуратури; результатами перевірок прокурорів у відповідності до норм Закону України «Про очищення влади». Крім того, значна кількість запитів стосувалась питань досудового розслідування кримінальних проваджень, які викликали суспільний резонанс та підвищену увагу громадськості (38 запитів).

 

Відділ організації прийому
громадян, розгляду звернень та запитів
прокуратури Рівненської області


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua