Стан розгляду запитів на інформацію в органах прокуратури Рівненської області за 2016 рік

До органів прокуратури Рівненської області упродовж 2016 року надійшло 152 запити у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», з яких прокуратурою розглянуто 131.

Надано інформацію на 89 інформаційних запитів; 40 запитувачам роз’яснено норми Закону України «Про доступ до публічної інформації», відмовлено у наданні інформації на 2 запити; 21 запит скеровано за належністю для організації розгляду належним розпорядникам інформації.

Найбільша кількість запитів (114) надійшла в апарат прокуратури області, до Рівненської місцевої прокуратури надійшло 20 запитів.

Найчастіше запитувалась інформація з кадрових питань (45 запитів).

Зокрема, запитувачі цікавились деклараціями та автобіографічними даними керівництва прокуратури області, керівників місцевих прокуратур; розміром заробітної плати працівників прокуратури; результатами перевірок прокурорів у відповідності до норм Закону України «Про очищення влади». Крім того, значна кількість запитів стосувалась питань досудового розслідування кримінальних проваджень, які викликали суспільний резонанс та підвищену увагу громадськості (41запит).


Відділ організації прийому
громадян, розгляду звернень та запитів
прокуратури Рівненської області


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua