Публікації працівників прокуратуриЖінка року працює у Здолбунівській місцевій прокуратурі

Любов Володимирівна Ковальчук, старший радник юстиції, керує Острозьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області. А ще це розумна, красива, вимоглива і життєрадісна жінка, сповнена чарівності і сонячної енергії.

Спілкування через відеоконференцзв’язок

Газета «Голос України»

Прокурор Рівненської області Олег Соболь започаткував організацію особистого прийому громадян та розгляду їх звернень із використанням режиму відеоконференцзв’язку.

Як врегулювати видобуток та реалізацію бурштину?

Про це йшлося під час наради, що відбулася під керівництвом голови Консультативної ради при Генпрокуратурі України Віталія Повха.

Посадовці часу Революції Гідності – під прицілом прокуратури

газета "Рівненська правда"

Події, пов’язані з акціями протесту на підтримку Євроінтеграції, нині в серцях кожного українця. Тоді ми не знали, що це був початок випробувань. З того часу, коли на Майдані у столиці пролилася перша кров, покладено не одну тисячу життів.

Прокуратура протидіє незаконному бурштиновому промислу

Газета «Сарненські новини»

Взаємовідносини між людиною і природою — найбільша проблема сьогодення. Сторіччями люди не замислюючись над наслідками своїх дій вирубують ліси, забруднюють довкілля тощо. Тільки тепер ми починаємо розуміти, що лише зміни в діяльності людини можуть врятувати навколишнє природнє середовище від катастрофи.

Посадовці підписували "липові" акти про використання бюджетних коштів

газета «Голос України»

Нині наша держава переживає не кращі часи. Тому важливо ефективно використовувати бюджетні кошти. Про це розмовляємо з першим заступником прокурора Рівненської області, старшим радником юстиції Олександром ВАСЮКОМ.

Головний прокурор Рівненщини Сергій Кубрак: "Вистачить нам грати на Майданах"

VSE.RV.UA, 16.03.14

Шостого березня наказом Генерального прокурора України на Рівненщину призначили нового керівника обласної прокуратури – Сергія Кубрака. Його представлення співробітникам прокуратури відбулося 12 березня. Все б нічого, лише кандидатуру Сергія Кубрака не погодили з громадськістю області, що було однією із вимог Майдану. Відтак громада вимагає від прокурора добровільного звільнення, у той час як сам він налаштований на конструктивну роботу.


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua