8 років за гратами проведе житель Рівного, який до смерті побив свого знайомого та вчинив інші злочини

Прокурорами Рівненської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у розгляді судом кримінального провадження за обвинуваченням 34-річного жителя міста Рівного в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого, а також вчиненні майнових злочинів та незаконному зберіганні бойових припасів.

Доказами, зібраними у ході досудового розслідування, встановлено, а у суді доведено, що у травні 2017 року на одній із вулиць обласного центру зловмисник під час конфлікту із своїм знайомим побив його, умисно завдавши численні удари ногами по різних частинах тіла, а також голові. Поки останній лежав непритомний, нападник його роззув та забрав із собою кросівки. Потерпілий невдовзі помер у лікарні.

Крім того, у суді доведено вину чоловіка у тому, що він влітку цього року в темну пору доби застосував до випадкового перехожого насильство та відібрав у нього мобільний телефон, а також зберігав при собі ручну гранату РГД-5, яку правоохоронці вилучили.

Рівненський міський суд, дослідивши всі обставини вчинення кримінальних правопорушень, погодився із доводами державного обвинувача, визнав чоловіка винним у вчиненні вказаних злочинів та призначив йому покарання у виді позбавлення волі терміном на 8 років.

Засуджений чекатиме набрання вироком законної сили у слідчому ізоляторі м. Рівне.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратуриДжерело: http://prokuraturamista.rv.ua 


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua
Онлайн тестування на державну службу