Рівненські прокурори здобули першість серед правоохоронців у чемпіонаті з настільного тенісу

У Рівному у рамках програми "Динаміада - 2013" відбувся чемпіонат з настільного тенісу серед працівників правоохоронних органів, які входять до фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Про участь у змаганнях заявили представники 16 команд.

Прокурори знову перші: тепер у змаганнях з міні-футболу серед правоохоронців Рівненщини

Футбольна команда працівників прокуратури Рівненської області виборола І-ше почесне місце   з міні-футболу серед колективів правоохоронних органів Рівненщини. Змагання організувала обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо". Захід пройшов у рамках програми "Динаміада - 2013".

Віктор Пшонка привітав переможців турніру з міні-футболу на кубок Генерального прокурора України

Привітання Генерального прокурора України переможцям футбольного турніру на кубок Генерального прокурора

Шановні колеги,

Я щиро вітаю усіх нас з тим, що 16 червня відбувся фінальний турнір футбольних змагань серед працівників органів прокуратури.

Вітаю переможців, які на футбольному полі, не менш завзято, аніж у своїй професійній діяльності, демонстрували командну гру, наполегливість і волю до перемоги.

У турнірі з міні-футболу на "Кубок Генерального прокурора України-2013" рівненчани здобули "срібло"

Футбольна команда працівників органів прокуратури Рівненської області виборола ІІ-ге почесне місце у всеукраїнському турнірі з міні-футболу на Кубок Генерального прокурора України.

Змагання відбулися у місті Києві 15-16 червня 2013 року на футбольному полі спортивного комплексу Національної Академії Прокуратури України. Рівненські прокурори зійшлися у боротьбі з 4 молодіжними командами прокуратур областей України.

Рівненські прокурори вибороли першість у змаганнях з міні-футболу серед команд прокуратур Західного регіону

У суботу, 25 травня, на спортивному майданчику Тернопільського національного економічного університету відбулися зональні змагання першості України з міні-футболу серед працівників прокуратур України.

За підсумками комплексного заліку "Динаміада-2012" колектив прокуратури Рівненської області виборов призове місце

15 лютого 2013 року у Рівному відбулася нарада за підсумками роботи обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України. На заході підведено підсумки загальнокомандного заліку обласних змагань серед правоохоронців краю за програмою "Динаміада-2012". Відзначено кращих спортсменів, тренерів та громадський актив.

Прокурори вибороли срібло у всеукраїнському футбольному турнірі імені В.Солодкого

Футбольна команда прокуратури Рівненської області виборола почесне ІІ місце у всеукраїнському футбольному турнірі, організованого Генеральною прокуратурою України в пам'ять про колишнього прокурора Луганської області В.Солодкого.

На шляху до фіналу працівники прокуратури Рівненщини перемогли у грі з командами прокуратур Волинської (рахунок 3:0), Хмельницької (5:0), Івано-Франківської (4:0) та Луганської областей (4:1).