Прокурори вибороли срібло у всеукраїнському футбольному турнірі імені В.Солодкого

Футбольна команда прокуратури Рівненської області виборола почесне ІІ місце у всеукраїнському футбольному турнірі, організованого Генеральною прокуратурою України в пам'ять про колишнього прокурора Луганської області В.Солодкого.

На шляху до фіналу працівники прокуратури Рівненщини перемогли у грі з командами прокуратур Волинської (рахунок 3:0), Хмельницької (5:0), Івано-Франківської (4:0) та Луганської областей (4:1).

У фіналі, який відбувся в місті Києві на стадіоні ім.Баннікова в суботу 20 жовтня 2012 року, футбольна команда прокурорів Рівненщини змагалася з командою прокурорів Одещини.

На гру із Рівного відбули автобуси із вболівальниками, які підтримували свою команду.

А також на фінальну частину турніру прибув Генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

Перемогу здобули футболісти прокуратури Одеської області з рахунком 3:1. Однак, здобуток рівненських футболістів також є вагомий.  За Рівненщиною залишилось почесне переможне ІІ місце у турнірі.

Дві команди було нагороджено кубками переможців. А гравців з Рівненської команди - Олега Костюка та Ореста Чернецького визнано кращими гравцями турніру.

Працівники органів прокуратури Рівненської області вітають своїх колег-футболістів. Адже вони привезли з турніру багато нагород за перемоги у спортивних змаганнях. Колеги щиро бажають переможцям і надалі нових досягнень на робочій ниві та завзятих перемог у спорті в наступному році.