За підсумками комплексного заліку "Динаміада-2012" колектив прокуратури Рівненської області виборов призове місце

15 лютого 2013 року у Рівному відбулася нарада за підсумками роботи обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України. На заході підведено підсумки загальнокомандного заліку обласних змагань серед правоохоронців краю за програмою "Динаміада-2012". Відзначено кращих спортсменів, тренерів та громадський актив.

Зокрема, з позитивного боку було оцінено колектив прокуратури Рівненської області. Збірна цього правоохоронного відомства показала хороші спортивні результати та продемонструвала здатність до кінця боротися за перемогу. Команда прокуратури області у 2012 році стала чемпіоном серед збірних ФСТ "Динамо" з плавання, виборовши перше загальнокомандне місце у ІІ-ій групі. Достойні результати наші спортсмени показали й у змаганнях з гирьового спорту, міні-футболу та настільного тенісу.

Як результат — колектив прокуратури області зайняв ІІ-ге місце серед КФК ІІ-ої групи за програмою "Динаміада", поступившись лише збірній команді працівників ДПС у Рівненській області.

Кращим відповідальним за спортивну роботу у колективі фізичної культури "Динаміада-2012" визнано начальника відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб прокуратури Рівненської області Валерія Іллюка. Переможців нагороджено пам`ятними відзнаками, кубками та грамотами обласної ради "Динамо".

Прес-служба прокуратури області


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua