Рівненські прокурори здобули першість серед правоохоронців у чемпіонаті з настільного тенісу

У Рівному у рамках програми "Динаміада - 2013" відбувся чемпіонат з настільного тенісу серед працівників правоохоронних органів, які входять до фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Про участь у змаганнях заявили представники 16 команд.

Переможець визначався за сумою очок у партіях у двох підгрупах, півфіналі та фіналі, — розповів керівник команди прокуратури області Валерій Іллюк. — Загалом командна зустріч складалася з двох одиночних, а у разі нічиї — парна зустріч.

За підсумками турнірів беззаперечним переможцем комплексних змагань стала команда прокуратури Рівненської області.

Перемогу для прокуратури вибороли прокурор прокуратури м.Рівне Петро Демчук та прокурор прокуратури Рівненського району Андрій Таргоній. Останній у «першій ракетці» обіграв суперника із СІЗО №24 м.Рівне з рахунком 22:0.

Переможці були відзначені дипломами та кубком відповідного ступеня Рівненської обласної організації "Динамо".