Відеофільми про діяльність прокуратуриВиявлено численні порушення у сфері охорони здоров'я

Право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування гарантовано Конституцією України. Основний закон також визначає, що у державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога повинна надаватися безоплатно.

Прокуратурою попереджено незаконне використання 13,5 млн. грн. бюджетних коштів

Найважливішим фактором забезпечення нормальної життєдіяльності як регіону так і держави є своєчасність наповнення бюджету та ефективне використання бюджетних коштів. Водночас, прокурорські перевірки у цій сфері виявили широке поле зловживань у діяльності посадовців місцевих органів виконавчої влади та самоврядування.

За вчинення корупційних злочинів 40 посадовців Рівненщини потрапили на лаву підсудних

Підозрювані у кримінальних провадженнях – це працівники органів внутрішніх справ, податкової міліції, державної прикордонної служби, закладів охорони здоров’я, освіти та посадовці органів місцевого самоврядування.

В питаннях оздоровлення прокуратура Рівненщини поновила права 342 дітей

За результатам прокурорських перевірок у сфері додержання прав дітей на відпочинок та оздоровлення виявлено численні порушення законодавства у діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Про участь прокуратури Рівненської області у міжнародному співробітництві розповідає Раїса Приходько у програмі "Гість у студії"

Про участь прокуратури Рівненської області у міжнародному співробітництві розповідає Раїса Приходько, старший прокурор прокуратури області з міжнародно-правових доручень, у програмі "Гість у студії"

Суб’єкти надання адмінпослуг створювали перешкоди в отриманні громадянами необхідної інформації

Працівники прокуратури Рівненщини перевірили, як дотримуються вимог Закону України "Про адміністративні послуги" чиновники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю.


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua