Відеофільми про діяльність прокуратуриСуб’єкти надання адмінпослуг створювали перешкоди в отриманні громадянами необхідної інформації

Виявилося, що зазначені органи створюють додаткові перешкоди в отриманні рівнянами необхідної інформації та адміністративних послуг.

Так, у багатьох адмінприміщеннях державних установ не облаштовані інформаційні стенди із зразками відповідних документів, інформаційних та технологічних карт на кожну послугу, переліком адмінпослуг, не забезпечено розміщення на веб-сайтах інформації про порядок надання відповідних адміністративних послуг, режим доступу до приміщення, в якому здійснюється прийом суб’єктів звернень.

Подібні порушення допустили посадові особи Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, Державної інспекції сільського господарства, Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в області, Управління лісового та мисливського господарства в Рівненській області.

З метою усунення порушень законодавства у сфері надання адміністративних послуг органи прокуратури Рівненської області зареєстрували 3 кримінальні провадження, склали 1 протокол про вчинення корупційного адміністративного правопорушення та внесли 71 подання. За результатами документів прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності вже притягнуто 10 посадових осіб.

Прес-служба прокуратури області


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua