Повідомлення для ЗМІПрокурор області відвідав Полицьку виправну колонію та поспілкувався із засудженими

Прокурор Рівненської області Богдан Подубинський відвідав Полицьку виправну колонію (№76), що у Володимирецькому районі.

У Рівному накладено арешт на понад 1 тонну бурштину орієнтовною вартістю 10 млн грн

Прокуратура Рівненської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, у межах розслідування якого 05.12.2017 за результатами проведення спільних слідчих дій працівників прокуратури та поліції було вилучено понад 1 тонну обробленого і необробленого бурштину загальною вартістю близько 10 млн грн.

На спільній нараді у прокуратурі Рівненської області обговорено шляхи протидії тяжким і особливо тяжким злочинам

У прокуратурі Рівненської області відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії тяжким і особливо тяжким злочинам, виявлення та документування злочинної діяльності організованих груп і злочинних організацій на території регіону.

За втручання прокуратури припинено незаконну оренду майже 18 га землі вартістю 11,5 млн грн

Органи прокуратури Рівненської області у суді відстояли законну правову позицію щодо повернення до комунальної власності земельних ділянок площею майже 18 га, що розташовані на території Підгаєцької сільської ради Млинівського району.

На Рівненщині засуджено інформатора терористів «ДНР» до 5 років позбавлення волі

Правову позицію органів прокуратури Рівненської області щодо призначення інформатору терористів справедливого покарання у виді позбавлення волі підтримано судом.

Жителю Радивилова загрожує 10 років позбавлення волі за зберігання та збут наркотиків

До Радивилівського районного суду для розгляду по суті прокуратурою скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо незаконного збуту наркотиків на території м. Радивилова.

За втручання органів прокуратури Клеванській санаторній школі-інтернату буде повернуто земельну ділянку вартістю майже 130 тис грн

З метою захисту державних та суспільних інтересів органи прокуратури Рівненської області ініціювали припинення у судовому порядку незаконного використання земельної ділянки, яка належить на праві користування комунальному закладу «КЗ «Клеванська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів».

Уродженець Чернівецької області зізнався у вчиненні 11 крадіжок на Рівненщині

Демидівський районний суд погодився з позицією працівників Млинівського відділу Дубенської місцевої прокуратури та засудив 42-річного уродженця Чернівецької області за вчинення ряду крадіжок на території Радивилівського району до покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.

Жителя Острозького району, який вкотре вчинив злочини проти власності, засуджено до 3 років позбавлення волі

30-річний житель Острозького району, раніше неодноразово засуджений за злочини проти власності, у період іспитового строку знову вчинив аналогічні кримінальні правопорушення.


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua