Повідомлення для ЗМІ9 років за гратами проведе житель Волинської області, який до смерті побив колишню дружину

Прокурорами Млинівського відділу Дубенської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у розгляді судом кримінального провадження за обвинуваченням 31-річного жителя Волинської області в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілої (ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст. 121 КК України).

За позовом прокуратури несумлінного орендаря позбавлено права користуватися землею вартістю понад 1 млн грн

Господарський суд Рівненської області 15.08.2017 визнав обґрунтованими доводи прокуратури та зобов’язав товариство з обмеженою відповідальністю повернути державі в особі Рівненської обласної державної адміністрації земельну ділянку вартістю понад 1 млн грн.

За злочини проти власності жителя Радивилівського району засуджено до 4 років позбавлення волі

Демидівський районний суд підтримав позицію прокуратури та, розглянувши обвинувальний акт стосовно 43-річного жителя Радивилівського району, визнав його винним у вчиненні ряді крадіжок та грабежу (ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст.185, 186 КК України).

Набрав законної сили вирок суду, яким жителя Острога засуджено за умисне вбивство до 9 років позбавлення волі

До 9 років позбавлення волі вироком суду засуджено 43-річного, раніше неодноразово судимого за умисні злочини жителя міста Острог, який, перебуваючи на іспитовому строці, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.115 КК України (тобто умисне вбивство).

Здолбунівська місцева прокуратура посилює боротьбу з порушеннями у лісовій сфері

Про стан додержання вимог законодавства щодо охорони, використання, збереження лісових ресурсів йшлося на черговому засіданні міжвідомчої групи під головуванням керівника Здолбунівської місцевої прокуратури Григорія Нижника.

Прокуратура у суді вимагає від товариства повернути державі землі промисловості вартістю 12,2 млн грн

Органи прокуратури Рівненської області звернулися до суду з позовом до одного із публічних акціонерних товариств з вимогою повернути державі земельну ділянку вартістю 12,2 млн грн.

Викрито службовця Рівненського облуправління лісового та мисливського господарства під час отримання 300 дол США неправомірної вигоди

Завдяки скоординованим заходам, вжитим працівниками слідчого відділу прокуратури Рівненської області та Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, 14.08.2017 під час одержання неправомірної вигоди у сумі 300 дол США викрито головного спеціаліста одного із відділів Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

До 12 років позбавлення волі загрожує жителю області, який зберігав та збував психотропні речовини в особливо великому розмірі

За результатами процесуального керівництва прокуратури Рівненської області співробітниками Управління Служби безпеки України в Рівненській області викрито 32-річного мешканця області, який систематично збував за грошову винагороду особливо небезпечні психотропні речовини.

Сарненська місцева прокуратура повернула у комунальну власність приміщення вартістю 56 тис грн

За результатами здійснення Сарненською місцевою прокуратурою представницьких повноважень щодо захисту інтересів держави у сфері комунальної власності в поточному році до господарського суду Рівненської області пред’явлено в інтересах органу місцевого самоврядування 2 позови до фізичних осіб підприємців з вимогою повернути приміщення загальною площею 48,1 м2.


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua