Повідомлення для ЗМІЗасуджено винуватця ДТП, у якому постраждали неповнолітній мотоцикліст та його пасажир

Суд підтримав позицію Дубенської місцевої прокуратури і, розглянувши обвинувальний акт стосовно 43-річного жителя Радивилівського району, визнав його винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження (ст. 286 КК України).

Зібраними у ході досудового розслідування доказами встановлено, а у суді доведено, що у серпні 2016 року чоловік, керуючи автомобілем марки «Volkswagen Transporter», порушив Правила дорожнього руху України, здійснив у Радивилівському районі виїзд на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з мотоциклом, який рухався у протилежну сторону. За результатами освідчення водій автівки перебував у стані алкогольного сп’яніння.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди отримав тяжкі тілесні ушкодження неповнолітній водій мотоцикла та середньої тяжкості тілесні ушкодження – його пасажир.

Згідно із вироком Демидівського районного суду від 07.06.2017 чоловіка визнано винним у вчиненні ДТП та його засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом на 2 роки. Одночасно, з урахуванням того, що підсудний свою вину визнав повністю та щиро розкаявся, до нього судом застосовано ст. 75 КК України та звільнено від відбування основного покарання із встановленням іспитового строку тривалістю 3 роки.

Також за рішенням суду засуджений має сплатити потерпілим у кримінальному провадженні моральну та матеріальну шкоду, заподіяну злочином, на загальну суму понад 440 тис гривень.

За матеріалами Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua