Повідомлення для ЗМІПрокуратура Рівненщини виконала 49 запитів про міжнародне співробітництво

Прокуратура Рівненської області забезпечує належну організацію роботи у галузі міжнародного співробітництва і правової допомоги у кримінальних провадженнях.

Для цього проведено результативні заходи та виконано зобов’язання України перед міжнародними інституціями у питаннях екстрадиції, наданні правової допомоги, розслідуванні кримінальних проваджень, що надійшли в порядку кримінального переслідування до правоохоронних органів Рівненської області.

Зокрема, прокуратурою Рівненщини упродовж 2017 року організовано виконання 49 запитів іноземних держав про міжнародне співробітництво під час кримінального провадження.

До іноземних компетентних установ прокуратура області скерувала 17 запитів правоохоронних органів регіону про міжнародну правову допомогу. Зокрема, запити щодо виконання процесуальних дій скеровувалися до Грузії, Республіки Білорусь, Чеської, Угорської, Польської та Французької Республік.

Від компетентних органів іноземних держав для подальшого кримінального переслідування надійшло 3 кримінальні провадження.

В порядку екстрадиції прокуратурою Рівненської області передано до іноземної держави (Республіка Білорусь) 1 громадянина, ще 1 особу за результатами екстрадиційної перевірки передано іноземною державою (Арабська Республіка Єгипет) правоохоронним органам області для притягнення до кримінальної відповідальності.

Керівництвом прокуратури області налагоджено належну взаємодію з представниками Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні, з якими проведено робочу зустріч.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Використання матеріалів прокуратури Рівненської області
дозволяється лише за умови посилання на http://pro.gov.ua
Онлайн тестування на державну службу