Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

13 років за ґратами проведе чоловік, який вбив у Костополі знайомого

23 травня 2023

Прокурором Рівненської обласної прокуратури у суді доведено вину 23-річного костопільчанина, якого обвинувачували в умисному вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України).

Доведено, зокрема, що вночі 8 січня 2020 року в Костополі, поблизу місцевого бару, між двома чоловіками виник конфлікт на ґрунті особистих неприязних стосунків. В ході сварки, на той час 19-річний юнак, вистрелив в груди потерпілому. Куля зачепила серце та печінку і від отриманих травм він помер тієї ж ночі у лікарні.

В судовому засіданні обвинувачений своєї вини не визнав. За його словами стріляв у потерпілого якийсь інший чоловік, який одразу втік з місця події. Проте, прокурором на основі сукупності доказів цю версію спростовано.

Вироком Рівненського районного суду чоловіка визнано винним та засуджено до 13 років позбавлення волі. Крім того, суд задоволив цивільний позов потерпілої та зобов’язав обвинуваченого сплатити 1 млн грн моральної шкоди.

Рішення ще не набрало законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури