Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

4 роки ув’язнення за ДТП, в якій загинуло немовля – прокуратура оскаржуватиме вирок водієві

26 січня 2022

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Рівненської обласної прокуратури 39-річного рівнянина засуджено за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 КК України).

В ході судового розгляду прокурор довів, що чоловік, у квітні 2020 року,  перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння і керуючи, при цьому, автомобілем BMW 520І, рухаючись по автомобільній дорозі з боку с. Великий Житин, Рівненського району в напрямку Рівного, в місці, де організовано рух по колу, не надав перевагу в русі автомобілю ВАЗ-2106, який рухався по головній дорозі та допустив зіткнення з ним.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди загинула 8-місячна дитина, ще 2 жінки отримали тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості. Усі вони були пасажирками автомобіля ВАЗ-2106.

Вироком Рівненського районного суду обвинуваченого визнано винним і засуджено до 4 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки. Окрім того, частково задоволено цивільні позови потерпілих.

Прокуратура, не погоджуючись із таким вироком, вже готує апеляційну скаргу. Ми вважаємо, що судом призначено покарання, яке явно не відповідає ступеню тяжкості вчиненого злочину та особі винного.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури