Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Андрій Рудницький зустрівся з представниками Уповноваженого Верховної ради України з прав людини

02 грудня 2022

У п’ятницю, 2 грудня 2022 року, в Рівненській обласній прокуратурі  відбулася робоча зустріч керівника обласної прокуратури Андрія Рудницького із радником  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Василем Куриласом та регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Рівненській області Сергієм Іллюком.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання умов утримання в’язнів в установах виконання покарань, слідчому ізоляторі, ізоляторах тимчасового тримання та судах області.

Також учасники зустрічі підняли питання реалізації національного превентивного механізму, реагування з метою попередження порушень прав людини, а також засуджених і взятих під варту осіб, поновлення їх порушених прав, запобігання будь-яким формам дискримінації щодо реалізації людиною конституційних прав і свобод. 

Прокурори та представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини домовилися про подальшу співпрацю в тому числі і в рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного у 2020 році.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури