Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Через бійку до в’язниці

10 червня 2019

Корецьким районим судом винесено обвинувальний вирок щодо  жителя Корецького району за вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України, а саме завдання умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Прокуратура, зайнявши принципову позицію щодо невідворотності покарання за посягання на життя і здоров’я людини, довела наявність у діяннях обвинуваченого складу кримінального правопорушення, а також необхідність застосувати до останнього покарання, пов’язаного із ізоляцією від суспільства. 

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений після вживання алкогольних напоїв, перебуваючи на вулиці, під час спровокованого ним конфлікту, з мотивів особистої неприязності, почав умисно наносити потерпілому удари руками і ногами по голові та в область грудної клітки. Внаслідок отриманих травм потерпілий помер.

Суд, повно та неупереджено вивчивши докази по справі, визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначив покарання у виді 7 (семи) років позбавлення волі. Наразі рішення суду не набрало законної сили.

За матеріалами Здолбунівської місцевої прокуратури