Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

ЧОЛОВІК, ЯКИЙ ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ЗАМАХУ НА ЗГВАЛТУВАННЯ, ПЕРЕБУВАЄ ПІД ВАРТОЮ

24 червня 2019

Дубенською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру  27-річному жителю Дубенського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 152 Кримінального кодексу України (замах на згвалтування).

В ході досудового розслідування кримінального провадження слідчими СВ Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області встановлено, що в червні 2019 року підозрюваний, перебуваючи на території господарства 61-річної жительки Дубенського району із  застосування насильства намагався вступити з нею у статеві зносини без її добровільної згоди.

За наполегливої позиції прокурора, Рівненським апеляційним судом чоловіку обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою. 

У кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження  усіх обставин  скоєння злочину, з метою скерування обвинувального акту до суду.   

Довідково: санкція вказаної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді  позбавлення волі строком від 3 до 5 років.

 

За матеріалами Дубенської місцевої прокуратури Рівненської області