Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Чоловіка судитимуть за незаконну порубку дерев

05 лютого 2021

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури досудове розслідування та скеровано до Рівненського районного суду обвинувальний акт стосовно 31-річного жителя с. Корнин Рівненського району за фактом незаконної порубки дерев у захисних лісових насадженнях, що спричинило тяжкі наслідки ( ч. 4 ст. 246 КК України).

         Так, у грудні 2020 року чоловік, не маючи передбаченого законом спеціального дозволу на проведення порубки лісу, у лісовому масиві неподалік села Велика Омеляна, Рівненського району зрізав  дерева породи «дуб», «акація» та «в’яз», чим  завдав шкоди державі на майже 70 тис грн.         

         З обвинувальним актом до суду скеровано також угоду про визнання винуватості, яку обвинувачений уклав з прокурором.

 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років із застосуванням спеціальної конфіскації, у даному випадку - автомобіля обвинуваченого та знаряддя вчинення злочину.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається  невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури