Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

До 6 років позбавлення волі засуджено жителя Рівненщини за вчинення дорожньо-транспортної пригоди, у якій загинуло дві особи

27 серпня 2019

Погодившись із позицією прокурорів, суд визнав достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно неповнолітнього жителя с. Старе Село Рокитнівського району, який вчинив дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої загинуло дві особи.

У грудні 2014 року у темну пору доби обвинувачений неповнолітній перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не маючи посвідчення водія на право керування транспортними засобами та реєстраційного документа на транспортний засіб, керуючи технічно несправним автомобілем «MERSEDES-BENZ E220», допустив зіткнення з мотоциклом. Внаслідок отриманих травм водій мотоцикла загинув на місці пригоди, а його пасажир помер через декілька днів у лікарні.

У судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб) визнав повністю та у вчиненому щиро розкаявся.

Вироком Рокитнівського районного суду від 22.08.2019 неповнолітнього визнано винним у вчиненні даного злочину та засуджено до позбавлення волі строком на 6 років без позбавлення права керувати транспортними засобами.

Вказаний вирок суду законної сили ще не набрав.

Прес-служба прокуратури Рівненської області