Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

До суду скеровано обвинувальний акт відносно державного реєстратора

05 вересня 2019

Прокуратурою області 30.08.2019 направлено до Костопільського районного суду  обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього державного реєстратора одного із комунальних підприємств області  за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 369-2, ч. 1 ст. 368-3, ч. 2 ст. 368-4 КК України.

Під час досудового розслідування слідчими СУ ГУНП в Рівненській області встановлено, що колишній реєстратор під час вирішення питання здійснення державної реєстрації права власності на три об’єкти нерухомості, попередньо висловив прохання надати йому неправомірну вигоду в сумі 20 тис. грн. та 2600 доларів США за виготовлення директором одного з ТзОВ технічних паспортів та подальшу їх державну реєстрацію права власності. Будучи позбавленим повноважень вчиняти такі реєстраційні дії, здійснив вплив на іншого знайомого державного реєстратора та запропонував останньому певну винагороду за внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

У ході проведеного обшуку у колишнього службовця правоохоронцями вилучено  2 600 доларів США. 

Судом 37-річному підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на певний час доби.                

                                                                                                                          

Найсуворіший вид покарання за вчинення зазначених злочинів, передбачений  санкцією ч. 2 ст. 369-2  КК України у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області