Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Хабар за порушення порядку доставки ліків у колонію - судитимуть працівника медичної частини установи

30 березня 2021

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до Сарненського районного суду скеровано обвинувальний акт відносно фельдшера медичної частини однієї із філій Центру охорони здоров′я Державної кримінально-виконавчої служби України в Рівненській області. Його обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 354 Кримінального кодексу України (одержання працівником установи, який не є службовою особою, неправомірної вигоди для себе за вчинення будь-яких дій з використанням становища, яке займає працівник установи в інтересах того, хто надає таку вигоду).

Слідством встановлено, що фельдшер медичної частини одержав грошову винагороду в сумі 1000 грн. від засудженого за пронесення на територію однієї з виправних колоній Рівненщини лікарських засобів поза встановленим порядком. Чоловіка викрили у липні минулого року.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого відділу (з дислокацією у м. Рівному) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому. Оперативний супровід – УСР в Рівненській області ДСР НП України.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури