Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Керівництво

Дата призначення на посаду: 03.08.2016
Ольшанецький Ігор Володимирович
Перший заступник прокурора Рівненської області
старший радник юстиції

Народився 29 серпня 1977 року в с. Лисків Жидачівського району Львівської області.

Здобув юридичну освіту у Львівському державному університеті ім.І.Франка.

В органах прокуратури працює з 2000 року. Обіймав такі посади – стажист на вакантній посаді слідчого та слідчий прокуратури Сколівського району Львівської області, слідчий прокуратури Стрийського району Львівської області, прокурор відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Рівненської області, заступник начальника відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Рівненської області, перший заступник прокурора м. Рівне, прокурор м. Рівне, начальник слідчого відділу прокуратури Рівненської області, прокурор Здолбунівського району Рівненської області, перший заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод дітей Генеральної прокуратури України, начальник відділу нагляду за додержанням прав дітей при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів управління захисту прав і свобод дітей Генеральної прокуратури України, начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів щодо неповнолітніх управління ювенальної юстиції Генеральної прокуратури України.

Дата призначення на посаду: 03.08.2016
Ільящук Тарас Михайлович
Заступник прокурора Рівненської області
старший радник юстиції

Народився 23 квітня 1977 року в м.Львів.

Здобув юридичну освіту у Львівському державному університеті ім.І.Франка.

У 1999 році розпочав трудову діяльність з посади виконувача обов’язків слідчого прокуратури Гощанського району Рівненської області. Потім обіймав такі посади - слідчий прокуратури Гощанського району Рівненської області, слідчий прокуратури Рівненського району Рівненської області, старший прокурор відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Рівненської області, старший прокурор відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Рівненської області, прокурор Березнівського району Рівненської області, виконувач обов’язків старшого помічника прокурора Рівненської області з питань розгляду листів та прийому громадян, старший помічник прокурора Рівненської області з питань розгляду листів та прийому громадян, заступник начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при проваджені дізнання та досудового слідства прокуратури Рівненської області, начальник управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Рівненської області, виконувач обов’язків начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Рівненської області, начальник управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Рівненської області, прокурор м. Рівне, начальник відділу представництва при виконанні судових рішень управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Рівненської області, прокурор відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Рівненської області.

Дата призначення на посаду: 04.08.2016
Пацкан Мирослав Васильович
Заступник прокурора Рівненської області
старший радник юстиції

Народився 23 травня 1986 року в с.Стеблівка Хустського району Закарпатської області.

Вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії України ім.Я.Мудрого. В органах прокуратури працює з 2008 року. Обіймав такі посади - помічник прокурора Великоберезнянського району Закарпатської області, слідчий прокуратури м. Мукачевого Закарпатської області, старший помічник Ужгородської міжрайонної прокуратури Закарпатської області, заступник прокурора м. Ужгорода Закарпатської області, прокурор Бородянського району Київської області, прокурор м. Ірпеня Київської області, заступник начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Департаменту нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

Дата призначення на посаду: 20.02.2018
Сидор Остап Ігорович
Заступник прокурора Рівненської області
старший радник юстиції

Народився 2 вересня 1981 року в с. Стара Сіль Старосамбірського району Львівської області.

Здобув юридичну освіту в Національній юридичній академії України ім.Я.Мудрого (м.Харків).

В органах прокуратури працює з 2005 року. Обіймав такі посади: помічник і старший помічник прокурора Пустомитівського району Львівської області; помічник Львівського міжрайонного природоохоронного прокурора; прокурор відділу нагляду за додержанням природоохоронного та земельного законодавства управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Львівської області; прокурор і старший прокурор відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Львівської області; прокурор і старший прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області; прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області; начальник відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області.