Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Керівник регіональної прокуратури провів особистий прийом громадян у м. Березне

08 лютого 2019

8 лютого 2019 року жителі Березнівського району мали змогу звернутися до прокурора Рівненської області Богдана Подубинського під час його особистого виїзного прийому за місцем розташування Березнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури.

Переважно питання, з якими звернулися громадяни, стосувалися досудового розслідування у кримінальних провадженнях, яке здійснюють органи поліції, в т.ч. у сфері земельних правовідносин. Зокрема,  предметом оскарження стало прийняття, на думку заявників, незаконних процесуальних рішень слідчими. Також громадяни цікавилися питаннями виконання рішень суду.

Богдан Подубинський прийняв з особистого прийому заяви місцевих жителів для ретельного вивчення та перевірки їх доводів відповідними відділами регіональної прокуратури, в окремих випадках – роз’яснив повноваження органів прокуратури в умовах сьогодення і вимоги чинного законодавства.

Ураховуючи актуальність питання ефективного та своєчасного захисту прав громадян, передусім, у віддаленій від обласного центру місцевості, керівництвом прокуратури Рівненської області продовжується практика виїзних прийомів жителів регіону за місцем їх проживання.

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області