Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

На Рівненщині державного виконавця викрито під час одержання 150 дол США неправомірної вигоди

08 липня 2019

Прокуратурою Рівненської області в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Рівненській області задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди одним із державних виконавців області. 

Установлено, що службова особа одного із відділів ДВС області вимагала та отримала від місцевого жителя 150 доларів США за прийняття рішення про скасування заборони виїзду за кордон двох громадян, які мали заборгованість зі сплати аліментів.

04.07.2019 після передачі вказаної суми хабаря, а саме – 150 доларів США, державного виконавця викрито, а гроші – вилучено.

Вирішується питання про повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 КК України.

 Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Прес-служба прокуратури Рівненської області