Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

На Рівненщині судитимуть організовану злочинну групу за розповсюдження порнографічних предметів

12 червня 2019

Прокуратурою області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо 5 осіб, які вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 301 КК України (розповсюдження порнографічних предметів організованою групою осіб).

Встановлено, що злочинну групу в квітні 2018 року у м. Рівне створили та очолили, з метою отримання незаконних доходів на постійній основі, 31-річний чоловік та його 27-річна дружина, до складу якої залучили 3 жителів Рівненської та Хмельницької областей. Спільниками організовано та забезпечено роботу онлайн-студії в орендованому приміщенні з метою трансляції відеоматеріалів, що містить порнографічний зміст. Виконавці особисто здійснювали трансляцію в режимі реального часу, згідно складеного графіку.

Працівниками правоохоронних органів діяльність організованої злочинної групи ліквідовано у лютому поточного року.

Під час досудового розслідування між прокурором та 3 підозрюваними  укладено угоди про визнання винуватості, які в подальшому скеровано до Рівненського міського суду для розгляду по суті. 

На даний час слідчими СУ ГУНП в Рівненській області стосовно решти учасників злочинної групи проводиться досудове розслідування.

Довідково: за вчинення інкримінованого злочину передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області