Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

На Рівненщині за тиждень вилучили підакцизних товарів на понад 1,2 млн гривень

19 березня 2021

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури за минулий тиждень слідчі ГУ ДФС у Рівненській області виявили та вилучили понад 22 тисячі пачок контрафактних цигарок та майже 600 літрів сурогатного алкоголю.

Зокрема, 11 березня поблизу села Бережниця, нині вже Сарненського району, в багажному відділенні автомобіля Citroen Jumpy виявлено 6 картонних коробок, у кожній з яких 500 пачок цигарок виробництва Республіки Білорусь та два поліетиленових пакети з тисячею пачок цигарок теж виробництва Республіки Білорусь з марками акцизного податку вказаної країни. Водій, житель Дубровиці, жодних документів на вантаж не надав.

А вже 16 березня у Рівному, в ході огляду одного з торгових павільйонів на ринку «Дикий», виявлено картонні коробки, в яких було понад 18 тисяч пачок цигарок та ПЕТ-пляшки різної місткості з запахом алкоголю, загальним об’ємом майже 600 літрів. Товарно-супровідних документів, накладних або сертифікатів якості на цей товар підприємець не надав.

Загальна орієнтовна вартість вилучених підакцизних товарів – понад 1,2 млн гривень.

В обох випадках розпочате досудове розслідування за фактами незаконного придбання, зберігання, транспортування з метою збуту та безпосередньо збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України).

Рішенням суду на вилучене майно накладено арешт. Цигарки та алкоголь відправили на експертизи.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури