Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Не повідомив про конфлікт інтересів і втратив роботу

25 листопада 2020

Здолбунівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів одним із керівників структурного підрозділу Гощанської районної державної адміністрації.

Так, прокурор встановив, що начальник відділу освіти РДА, всупереч вимогам Закону, не повідомив своє керівництво про те, що директорка одного з навчально-виховних комплексів району – його дружина. Відповідно, виник конфлікт інтересів, через безпосереднє підпорядкування дружини чоловікові. Крім того, посадовець вчинив дії на користь вказаної директорки.

В ході призначеного службового розслідування виявлені місцевою прокуратурою факти порушень підтвердились, а тому відносно держслужбовця відкрили дисциплінарне провадження, за наслідками якого чоловіка звільнили із займаної посади.

 

Довідково: упродовж року органами прокуратури області внесено 79 документів прокурорського реагування, за результатами  їх розгляду вжито заходів до усунення виявлених порушень, у тому числі притягнуто до відповідальності 24 посадові особи, з них 3 особи звільнено із займаних посад, відшкодовано (повернуто до бюджету)  49 тисяч гривень.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури