Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Викрито групу осіб, які здійснювали незаконне виготовлення та реалізацію на території Рівненської області фальсифікованих пестицидів.

31 липня 2020

31.07.2020 за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури, у рамках кримінального провадження за ч.3 ст.229 КК України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, вчинені організованою групою та завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі), слідчими Рівненського відділу поліції ГУНП в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області проведено 14 санкціонованих обшуків на території міста Рівне.
За їх результатами викрито та припинено діяльність з виготовлення, фасування та продажу фальсифікованої продукції пестицидів.
Правоохоронці вилучили фальсифіковану продукцію, підроблені сертифікати якості на продукцію, хімічні речовини невідомого походження, приладдя для фасування та електронні носії інформації, банківські карти, які використовувалися у злочинній діяльності. Доказову базу поповнили також вилучені документи, чорнові записи, грошові кошти, ймовірно одержані внаслідок протиправної діяльності.
Сума збитків встановлюється. На даний час проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення організаторів та інших осіб, причетних до протиправної діяльності, з метою притягнення до передбаченої законом.

Рівненська місцева прокуратура