Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Новини з місцевих прокуратур

17.07.2018

Найближчі 4 роки житель м. Дубно проведе у колонії за вчинення корисливих злочинів

Події кримінальних правопорушень мали місце на території м. Дубно у 2016 році. Житель міста, який на той час вже мав судимість, з метою збагачення за рахунок чужого майна, вирішив проникнути до одного з приватних будинків.

06.07.2018

За незаконне заволодіння транспортними засобами та вчинення крадіжок житель Рокитнівського району проведе у колонії 5 років і 6 місяців

Вироком Рокитнівського районного суду Рівненської області засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі жителя Рокитнівського району, який обґрунтовано обвинувачувався у вчиненні корисливих злочинів проти власності.

04.07.2018

Жителя Дубенщини, який вчинив опір та насильницькі дії щодо поліцейського, взято під варту без права внесення застави

Дубенська місцева прокуратура займає принципову позицію щодо осіб, які вчиняють опір та насильство щодо працівників правоохоронних органів з метою перешкодити останнім виконувати свої службові обов’язки. 

25.06.2018

Найближчі 5 років рецидивіст з Дубенщини проведе у колонії за вчинення корисливих злочинів

38-річний уродженець та житель м. Дубно майже 2 місяці не давав спокою жителям міста та Дубенського району.

25.06.2018

Близько 9 кг бурштину вилучено та арештовано на Рівненщині

Правоохоронні органи продовжують роботу з протидії незаконним операціям з бурштином.

20.06.2018

За апеляцією прокурора взято під варту жителя с. Тріскині, який підозрюється в умисному вбивстві односельця

За наполегливої позиції прокурорів Сарненської місцевої прокуратури, які здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, підозрюваного у вчиненні умисного вбивства у с.Тріскині взято під варту.

18.06.2018

До 12 років позбавлення волі засуджено жителя м.Здолбунів за вбивство знайомого

За підтримання прокурорами Здолбунівської місцевої прокуратури публічного обвинувачення завершився судовий розгляд кримінального провадження за фактом умисного вбивства 54-річним жителем м.Здолбунів свого знайомого.

15.06.2018

Учням КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» прокурори розповіли про відповідальність за вчинення правопорушень

Ювенальні прокурори Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури спільно із представниками Острозького бюро правової допомоги та районного сектору з питань пробації днями провели лекцію для ліцеїстів КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рів