Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Новини з місцевих прокуратур

18.09.2019

ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ РІВНЕНСЬКИМ РАЙОННИМ СУДОМ ПРИТЯГНУТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПОНАД 90 СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ

За участі прокурора Рівненської місцевої прокуратури, судом за результатами розгляду 2 протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язаних з корупцією, передбачених  ч. 1 ст.

17.09.2019

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно в’язня, який організував масові заворушення в СІЗО

Рівненською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно в’язня, який вчинив злочин, передбачений ч. 1 ст. 294 КК України (масові заворушення в СІЗО).

04.09.2019

За вбивство рідного брата мешканця Дубенщини засудили до 7 років позбавлення волі

Дубенською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення  у кримінальному провадженні стосовно 44-річного жителя Дубенського району, який вчинив злочин, передбачений ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

27.08.2019

НА РІВНЕНЩИНІ ЖИТЕЛЬЦІ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ ОГОЛОШЕНО ПРО ПІДОЗРУ ТА ОБРАНО ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД ЗА ВБИВСТВО СВОГО ЧОЛОВІКА

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури жительці Рівненського району слідчими СВ Рівненського РВП Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

22.08.2019

НА РІВНЕНЩИНІ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРИТЯГНУТО ПРАЦІВНИКА ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

За участі прокурора Зарічненського відділу Сарненської місцевої прокуратури, судом за результатами розгляду 2 протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст.

20.08.2019

ДО 4 РОКІВ 1 МІСЯЦЯ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЗАСУДЖЕНО ЖИТЕЛЯ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЗА ВЧИНЕННЯ КРАДІЖКИ ТА ГРАБЕЖУ

14 серпня 2019 року вироком Володимирецького районного суду, з урахуванням позиції прокурора Володимирецького відділу Сарненської місцевої прокуратури, визнано винним раніше судимого жителя Володимирецького району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст.

13.08.2019

ҐВАЛТІВНИКУ ОГОЛОШЕНО ПРО ПІДОЗРУ ТА ОБРАНО ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД У ВИДІ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури працівниками Рівненського ВП ГУНП в області викрито особу ґвалтівника, який протягом останніх шести років знущався над жінками та ґвалтував їх на території м.Рівне.

24.06.2019

ЧОЛОВІК, ЯКИЙ ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ЗАМАХУ НА ЗГВАЛТУВАННЯ, ПЕРЕБУВАЄ ПІД ВАРТОЮ

Дубенською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру  27-річному жителю Дубенського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 152 Кримінального кодексу України (замах на згвалтування).