Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Оголошення для прокурорів Рівненської обласної прокуратури, які мають бажання бути обраними делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів

05 липня 2022

До 11 липня 2022 року проводиться прийом документів від прокурорів Рівненської обласної прокуратури, які бажають бути обраними на зборах прокурорів Рівненської обласної прокуратури делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурор  Рівненської обласної прокуратури, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Ці особи мають до 17 години 11 липня 2022 року подати до організаційного комітету з підготовки до скликання та проведення зборів прокурорів Рівненської обласної прокуратури інформаційну довідку про себе за встановленим зразком. 

Прийом документів проводитиметься з 8.00 до 17.00 години (у робочі дні) за адресою: м. Рівне, вул. 16 Липня, 52, каб. 204 (тел. 63-34-96).

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься.

Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщуватися на веб-сайті Рівненської обласної прокуратури у рубриці «Список кандидатів у делегати на всеукраїнську конференцію прокурорів від Рівненської обласної прокуратури» у міру надходження інформаційних довідок та остаточно –  не пізніше 12 липня 2022 року.
 

Організаційний комітет з підготовки до скликання
та проведення зборів прокурорів
Рівненської обласної прокуратури