Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Оголошення для прокурорсько-слідчих працівників прокуратури Рівненської області, які мають бажання бути обраними делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів

01 жовтня 2018

До 15 жовтня 2018 року проводиться прийом документів від прокурорсько-слідчих працівників прокуратури Рівненської області, які бажають бути обраними на зборах прокурорів прокуратури Рівненської області делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурорсько-слідчий працівник прокуратури Рівненської області, який сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Ці особи мають 15 жовтня 2018 року подати до організаційного комітету з підготовки та проведення зборів прокурорів регіональної прокуратури Рівненської області  інформаційну довідку про себе за встановленим зразком. 

Прийом документів проводитиметься з 9.00 до 18.00 години (у робочі дні) за адресою: м. Рівне, вул. 16 Липня, 52, каб. 204 (тел. 63-34-96).

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься.

Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщена упродовж двох робочих днів після завершення прийому документів на веб-сайті прокуратури Рівненської області у рубриці «Список кандидатів у делегати на всеукраїнську конференцію прокурорів від прокуратури Рівненської області». 

Організаційний комітет з підготовки та
проведення зборів прокурорів регіональної
прокуратури Рівненської області