Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Оголошення для прокурорських працівників прокуратури Рівненської області, які мають бажання бути обраними делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів

14 лютого 2020

До 20 лютого 2020 року проводиться прийом документів від прокурорських працівників прокуратури Рівненської області, які бажають бути обраними на зборах прокурорів прокуратури Рівненської області делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів. Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурорський працівник прокуратури Рівненської області, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Ці особи мають до 18 години 20 лютого 2020 року подати до організаційного комітету з підготовки до скликання та проведення зборів прокурорів прокуратури Рівненської області інформаційну довідку про себе за встановленим зразком. Прийом документів проводитиметься з 9.00 до 18.00 години (у робочі дні) за адресою: м. Рівне, вул. 16 Липня, 52, каб. 204 (тел. 63-34-96).

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься. Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщуватися на веб-сайті прокуратури Рівненської області у рубриці «Список кандидатів у делегати на всеукраїнську конференцію прокурорів від прокуратури Рівненської області» у міру надходження інформаційних довідок та остаточно - не пізніше 21 лютого 2020 року.

 

Організаційний комітет з підготовки до скликання та проведення зборів прокурорів регіональної прокуратури Рівненської області