Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Оголошення для прокурорських працівників Рівненської обласної прокуратури, які мають бажання бути обраними делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів

20 липня 2021

До 22 липня 2021 року  (включно) проводиться прийом документів від прокурорських працівників Рівненської обласної прокуратури, які бажають бути обраними на зборах прокурорів Рівненської обласної прокуратури делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурорський працівник Рівненської обласної прокуратури, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Ці особи мають до 10 години 22 липня 2021 року подати до організаційного комітету з підготовки до скликання та проведення зборів прокурорів Рівненської обласної прокуратури інформаційну довідку про себе за встановленим зразком.

Прийом документів проводитиметься за адресою: м. Рівне, вул. 16 Липня, 52, каб. 201 (тел. 63-31-80).

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься.

Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщуватися на веб-сайті Рівненської обласної прокуратури області у рубриці «Список кандидатів у делегати на всеукраїнську конференцію прокурорів від Рівненської обласної прокуратури» у міру надходження інформаційних довідок.

Організаційний комітет з підготовки
до скликання та проведення зборів прокурорів
​Рівненської обласної прокуратури