Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Оголошено про підозру групі осіб, до якої входили шестеро мешканців Рівненщини, у вчиненні незаконного видобутку бурштину

25 березня 2020

25.03.2020 повідомлено про підозру 6 учасникам групи осіб ‑ жителям Сарненського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого   ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 2401 КК України, які здійснювали незаконний видобуток бурштину. Протиправну діяльність даних осіб  викрито та припинено спільними зусиллями працівників Управління Служби безпеки України в Рівненській області та Головного  управління  Національної поліції в Рівненській області, за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури.

Як з’ясовано, на початку березня 2020 року, група осіб за попередньою змовою та за допомогою заздалегідь приготовленого спеціального обладнання, здійснювала незаконний видобуток дорогоцінного каміння бурштину-сирцю на території земельної ділянки, що розташована у смт. Клесів Сарненського району.

Під час слідчих (розшукових) дій вилучено знаряддя вчинення злочину, а саме: 3 транспортні засоби, 8 мотопомп, 23 пожежні рукави, на яке в подальшому слідчим суддею накладено арешт.

Наразі інші її учасники та обставини злочину - встановлюються.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області