Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Органами прокуратури області до судів з обвинувальними актами скеровано 60 кримінальних проваджень за фактами привласнення, розтрати та зловживань, пов’язаних з бюджетними коштами у розмірі 3,8 млн. гривень

06 листопада 2019

Органами прокуратури області вживаються заходи до здійснення належного та якісного процесуального керівництва у кримінальних провадженнях за фактами привласнення, розтрати та зловживань, пов’язаних з бюджетними коштами, які розслідуються слідчими територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Упродовж 10 місяців поточного року прокурорами з обвинувальними актами скеровано до суду 60 кримінальних проваджень щодо вчинення злочинів у бюджетній сфері, у яких установлено збитків, заподіяних кримінальними правопорушеннями у розмірі 3,8 млн. гривень.

Зокрема, значних збитків завдано державним інтересам при використанні коштів, які виділялися в якості дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції, а також при одержанні субвенції з державного бюджету в якості компенсацій та допомог відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи» та які були предметом розслідування у двох кримінальних провадженнях.     

 На даний час уже 3,6 млн. грн. збитків, заподіяних кримінальними правопорушеннями, відшкодовано до державного бюджету. 

В органах прокуратури області на особливому контролі перебуває стан розслідування в кримінальних провадженнях про злочини цієї категорії, які перебувають у залишку слідчих підрозділів поліції.  

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області