Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Організація роботи з питань доступу до публічної інформації

Приймання запитів та надання інформації

Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у кабінеті відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Рівненської обласної прокуратури, що знаходиться на 1 поверсі приміщення Рівненської обласної прокуратури по вул. 16 Липня, 73 в місті Рівне.

Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час:

  • Пн-Чт: 10:00-13:00, 13:45-17:00
  • Пт: 10:00-13:00, 13:45-16:00

Запити на інформацію подаються на:

тел/факс: 67-15-19;
адресу електронної пошти: info.rivne@ukr.net
особисто на прийомі

Запит на інформацію має містити (стаття 14 Закону):

ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію Рівненською обласною прокуратурою розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у відділі організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Рівненської обласної прокуратури та на даному веб-сайті.

У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту працівниками відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Рівненської обласної прокуратури, який надає копію запиту особі, яка його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно.

Необхідні запитувачам бланки можна отримати в кабінеті відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Рівненської обласної прокуратури або завантажити в електронному вигляді.