Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Організація роботи з питань доступу до публічної інформації

Приймання запитів та надання інформації

Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у кабінеті відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Рівненської області, що знаходиться на 1 поверсі приміщення прокуратури Рівненської області по вул. 16 Липня, 73 в місті Рівне.

Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час:

  • Пн-Чт: 09:00-13:00, 14:00-18:15
  • Пт: 09:00-13:00, 14:00-17:00

Запити на інформацію подаються на:

тел/факс: 67-15-19;
адресу електронної пошти: info.rivne@ukr.net
особисто на прийомі

Запит на інформацію має містити (стаття 14 Закону):

ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію прокуратурою Рівненської області розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у відділі організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Рівненської області та на даному веб-сайті.

У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту працівниками відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Рівненської області, який надає копію запиту особі, яка його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно.

Необхідні запитувачам бланки можна отримати в кабінеті відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Рівненської області або завантажити в електронному вигляді.