Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Понад пів сотні працівників прокуратури Рівненщини відзначили до професійного свята

30 листопада 2021

30 листопада, напередодні професійного свята та 30-річчя прокуратури Незалежної України, в Рівненській обласній прокуратурі пройшли урочисті збори колективу, привітати який завітали керівники обласних адміністрації та ради, судді, очільники обласного центру, а також правоохоронних органів та інших відомств краю.

Вітаючи колег керівник обласної прокуратури Андрій Рудницький зазначив, що попри завершені зовнішні зміни на прокурорів тепер чекають ще й внутрішні трансформації: « Робота прокуратури на сьогодні – це робота для людей. І для цього ми маємо заручитись їх довірою, бо коли прокурорам довіряють – їм легше виконувати процесуальні функції, суспільство співпрацює і допомагає у притягненні винннх до відповідальності. З високим рівнем довіри система зможе функціонувати злагоджено, стабільно і надійно.» 

Зі свого боку гості урочистостей відзначили чітку взаємодію і плідну співпрацю між органами влади, прокуратурою та іншими правоохоронними структурами, яку вдалось налагодити на Рівненщині і яка забезпечує стабільний захист громадян, дотримання законності та оперативне вирішення питань та проблем регіону.

За високий професіоналізм та самовіддачу, сумлінну працю, вагомі здобутки у роботі та з нагоди професійного свята більше 50 працівників органів прокуратури Рівненщини відзначено високими нагородами, грамотами та подяками від Офісу Генерального прокурора, обласних та місцевих органів влади, інших правоохоронних структур та профспілкових організацій.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури