Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Повідомлення для ЗМІ

18.01.2019

У регіональній прокуратурі обговорено проблемні питання медичного забезпечення в’язнів та шляхи їх вирішення

Право на медичну допомогу є одним з головних у системі конституційних прав громадян, рівень забезпечення якого в установах виконання покарань та ізоляторах тимчасового тримання нашої області потребує покращання. 

17.01.2019

Повідомлено про підозру ще 3 учасникам організованої злочинної групи, які готували умисне вбивство підприємця у м. Рівне

Прокуратурою Рівненської області спільно з поліцією за результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні 16.01.2019 повідомлено про підозру двом організаторам та пособнику організованої злочинної групи, які скоїли в м.

17.01.2019

Прокуратура Рівненщини бере активну участь у міжнародному співробітництві

Прокуратура Рівненської області забезпечує належну організацію роботи у галузі міжнародного співробітництва і правової допомоги у кримінальних провадженнях.

16.01.2019

Засуджено до 7 років і 6 місяців неволі жителя смт. Зарічне за вчинення ДТП, внаслідок якої загинула неповнолітня дівчина

Погодившись із позицією прокуратури Рівненської області, суд визнав достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для винесення  обвинувального  вироку  стосовно  50-річного  жителя  смт.

15.01.2019

На лаві підсудних - 2 учасники організованої злочинної групи, які вчинили у м.Рівне ряд особливо тяжких та тяжких злочинів

Прокуратурою Рівненської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням 2 учасників організованої злочинної групи, які  вчинили кримінальні правопорушення, передбачені ст. ст. 14, 115 (готування до вчинення умисного вбивства), ст.

14.01.2019

Працівники прокуратури привітали діток з обласного навчально-реабілітаційного центру

До прокуратури Рівненської області із колядками та щедрівками завітали вихованці Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру.

10.01.2019

22 системні блоки та стільки ж моніторів вилучено у підпільному гральному закладі, який діяв у Рівному

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури слідчі Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області та працівники Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України 09.01.201

09.01.2019

Стан розгляду запитів на інформацію в органах прокуратури Рівненщини за 2018 рік

До органів прокуратури Рівненської області упродовж 2018 року надійшло 137 запитів у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».