Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Повідомлення для ЗМІ

16.11.2018

За апеляційною скаргою прокуратури засуджено до реального покарання чоловіка за вчинення хуліганства із застосуванням зброї

За наполегливої позиції працівників прокуратури області Рівненським апеляційним судом скасовано вирок суду першої інстанції в частині призначеного покарання 28-річному жителю Корецького району та за вчинення тяжкого злочину проти громадської безпеки його засуджено до реального покарання.

15.11.2018

Колектив прокуратури Рівненщини із сумом сповіщає, що помер ветеран прокуратури Мельнишин Василь Дмитрович

Із великою скорботою сповіщаємо, що 15 листопада 2018 року  на 80 році життя після тяжкої хвороби відійшов у Вічність ветеран органів прокуратури, старший радник юстиції Василь Дмитрович Мельнишин.

15.11.2018

Повідомлено про підозру 3 членам організованої злочинної групи, які перемістили з-за кордону прекурсори на суму близько 2 млн грн

За погодженням з прокуратурою Рівненської області повідомлено про підозру трьом учасникам організованої злочинної групи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) та ст.

15.11.2018

Найближчі 4 роки проведе у колонії житель Сарненщини, який вчинив наругу над могилою

З урахуванням позиції прокуратури Сарненським районним судом Рівненської області 08.11.2018 до 4 років і 1 місяця позбавлення волі засуджено жителя  Сарненського району за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст.

14.11.2018

За реагування прокуратури затримано та доставлено до слідчого ізолятора 7 осіб, які уникали кримінального покарання

Органами прокуратури Рівненської області проведено перевірки на предмет дотримання вимог законодавства при виконанні кримінальних покарань у вигляді позбавлення волі та арешту стосовно осіб, які на час набрання вироками суду законної сили, не перебували під вартою.

14.11.2018

7 з половиною років проведе у колонії житель області за вчинення державної зради та намагання підірвати стратегічний об’єкт

Набрав законної сили вирок Костопільського районного суду Рівненської області від 09.10.2018, яким засуджено до 7 років і 6 місяців позбавлення волі жителя міста Вараш за вчинення  кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ст. 113 КК України (диверсія).

13.11.2018

Прокуратура попереджає громадян про телефонне шахрайство

В нашій області шахраї вигадали спосіб незаконного заволодіння майном (коштами) громадян.

Зокрема, від імені керівництва Сарненської місцевої прокуратури у приймальні державних установ та організацій, а також приватних підприємців телефонують шахраї з проханням надати грошові кошти.

13.11.2018

Прокуратура Рівненської області відреагувала на виявлені факти порушень прав засуджених у ДУ «Городоцький виправний центр» (ФОТО)

За результатами перевірки співробітниками профільного відділу прокуратури Рівненської області у державній установі «Городоцький виправний центр (№131)» виявлено, що умови перебування засуджених в окремих камерах дисциплінарного ізолятора (далі – ДІЗО) не відповідають санітарним вимогам і  міжнаро