Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Повідомлення для ЗМІ

23.05.2018

На виконання рішення суду за позовом прокурора фактично повернуто у власність держави об’єкт нерухомості у м. Рівне вартістю 754 тис грн

Завдяки  принциповій позиції та реагуванню органів прокуратури Рівненської області реально повернуто державі та територіальній громаді м.Рівне  об’єкт нерухомості загальною площею 262 кв м, вартістю 754 тис грн.

22.05.2018

Контрабандиста психотропів засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна

Погодившись із позицією прокуратури Рівненської області, колегія суддів  визнала достатніми зібрані органами безпеки України докази для винесення обвинувального вироку стосовно 30-річного жителя Дубенського району, який вчинив тяжкі злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотр

22.05.2018

Жителя Здолбунівщини притягнуто до кримінальної відповідальності за незаконну порубку дерев

Під час досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконної порубки дерев встановлено, що житель Здолбунівського району, діючи у порушення вимог Лісового кодексу України та Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», керуючись корисливими мотивами, незако

21.05.2018

Трьох працівників лісової галузі покарали за вчинення правопорушень, пов`язаних з корупцією

Сарненською місцевою прокуратурою Рівненської області доведено в суді винуватість трьох працівників державного підприємства «Зарічненське лісове господарство» у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з  корупцією. 

21.05.2018

До 10 років позбавлення волі засуджено жителя м.Здолбунів за умисне вбивство

За підтримання прокурорами Здолбунівської місцевої прокуратури обвинувачення завершено судовий розгляд кримінального провадження за фактом вчинення жителем м.Здолбунів умисного вбивства. 

18.05.2018

Прокуратура Рівненщини вимагає усунути порушення у діяльності територіальних підрозділів пробації

Стан додержання законності у територіальних підрозділах з питань пробації, особливо у період проведення їх реформування, перебуває на контролі прокуратури Рівненщини. 

18.05.2018

За втручання прокуратури повернуто громаді Гощанського району земельну ділянку вартістю понад 2,3 млн грн

Органи прокуратури Рівненської області продовжують реагувати заходами представницького характеру на порушення вимог законодавства та захищати землі від неправомірного посягання.

17.05.2018

Рівненською місцевою прокуратурою розпочато досудове розслідування за фактом виявлення підвищеного рівня шкідливих речовин у Рівненському навчально-виховному комплексі «Колегіум»

За результатом моніторингу інтернет-джерел та отриманої інформації із органів державного контролю Рівненською місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч.1 ст.137 КК України (неналежне виконання обов'язків щодо о