Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Повідомлення для ЗМІ

15.07.2020

ЗВІТ ПРОКУРОРА

Звіт прокурора Рівненської області Антона Войтенка про роботу за 6 місяців 2020 року. Частина 1.

26.10.2020

Підприємство продало речові докази втричі дешевше – держава недоотримала 1,3 млн грн

Рівненською обласною прокуратурою розпочате досудове розслідування за фактом заволодіння майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, вчинені в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

23.10.2020

Вдруге скасовано незаконне рішення Рівненського міського суду

За принципової позиції Рівненської обласної прокуратури, Рівненським апеляційним судом вдруге скасовано ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду Рівненської області про зміну запобіжного заходу підозрюваному у контрабандному переміщенні з Республіки Польща в Україну 21 кг прекурсоровмісни

22.10.2020

Прокуратурою розпочато досудове розслідування за фактом перевищення службових повноважень працівниками поліції

За результатами проведеної обласною прокуратурою перевірки в Рівненському районному відділенні поліції Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області, встановлено факт укриття останніми повідомлення медичного закладу про вчинення злочину.

21.10.2020

Прокурори виявили факт приховування злочину поліцейськими, яким державі завдано збитків на майже 3 млн грн

Рівненською обласною прокуратурою розпочате досудове розслідування за фактом розтрати та привласнення грошових коштів, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, вчинені в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

20.10.2020

За позовом прокуратури суд зобов’язав сільську раду оформити право власності на комунальне майно вартістю 600 тисяч гривень

Рівненською обласною прокуратурою проводиться системна робота представницького характеру щодо відновлення порушених економічних інтересів держави, зокрема з питань державної та комунальної власності.  

19.10.2020

За втручання прокуратури державі повернуто земельну ділянку вартістю понад 285 млн грн

Господарський суд Рівненської області задоволив позовну заяву Сарненської місцевої прокуратури в інтересах Рівненської ОДА до одного з підприємців Рівненщини.

16.10.2020

Скуповував та переробляв бурштин – жителю Сарненщини повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури, в межах кримінального провадження за фактом незаконного придбання, зберігання та переробки бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами (ч.1 ст.