Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Повідомлено про підозру начальнику районного управління Держпродспоживслужби у вчиненні корупційного злочину

14 вересня 2018

Прокуратурою Рівненської області у скоординованій співпраці з працівниками Головного управління Національної поліції в Рівненській області та Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України  задокументовано злочинну корупційну діяльність начальника одного із районних управлінь Держпродспоживслужби.

Керівника органу державного контролю викрито 12.09.2018 безпосередньо під час одержання від приватного підприємця коштів у сумі 500 дол США. За таку винагороду посадовець пообіцяв не втручатися та не перешкоджати веденню господарської діяльності.

Посадовцю Держпродспоживслужби 13.09.2018 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднаної із вимаганням). 

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного управління Національної поліції в Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області.

Довідково: за вказане кримінальне правопорушення передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Рівненської області