Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Працівники прокуратури області та податкової міліції припинили схему збуту фальсифікованих підакцизних товарів на Рівненщині

24 березня 2020

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання, транспортування, збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв та спирту етилового за ч. 1 ст. 204 КК України.

        В ході досудового розслідування встановлено, що мешканець обласного центру, реалізовуючи свій злочинний намір, спрямований на особисте збагачення, здійснюючи діяльність, яка заборонена законодавством, придбав, зберігав, транспортував з метою збуту у північні райони області майже 1,5 тони спиртосуміші, 3 тисячі пляшок горілки та понад 6 тисяч пачок цигарок.

Завдяки ефективним діям правоохоронців протиправні дії особи у січні 2020 року припинено, а незаконно виготовлені підакцизні товари вилучено та на них накладено арешт.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204 КК України 24.03.2020 скеровано до Рівненського міського суду для розгляду по суті.

Прес-служба прокуратури Рівненської області