Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Правоохоронці стали на заваді реалізації намірів щодо збуту підакцизних товарів

05 липня 2019

За процесуального керівництва працівників прокуратури Рівненської області слідчими Слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання, а також зберігання з метою збуту незаконно виготовленого спирту етилового за ч. 1 ст. 204 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що мешканець одного з районів області, реалізовуючи свій злочинний намір, спрямований на особисте збагачення за рахунок здійснення діяльності, що заборонена законодавством, придбав та зберігав понад 2 тони спирту етилового, який в подальшому планував реалізувати.

Завдяки ефективним діям правоохоронців, злочинні дії особи щодо збуту підакцизного товару до кінця не доведено, а незаконно виготовлений спирт етиловий вилучено.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

Довідково: відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачає покарання у виді штрафу від 5 до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Прес-служба прокуратури Рівненської області