Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Прокуратура області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно сільського голови за отримання 700 доларів США неправомірної вигоди

05 червня 2019

Під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання одним із сільських голів області неправомірної вигоди, яке поєднане із вимаганням такої.

В ході досудового розслідування слідчими СУ ГУНП в Рівненській області встановлено, що посадовець вимагав та одержав від громадянки неправомірну вигоду у сумі 700 доларів США за вчинення дій щодо надання дозволу на розміщення рекламних конструкцій в населених пунктах, що входять до об’єднаної територіальної громади, керівництво якою він здійснює.

Прокуратурою області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України.

Судом обвинуваченому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на певний час доби. 

Довідково: відповідно до вказаної статті Кримінального кодексу України, за скоєне обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.  

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області