Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Прокуратура забезпечила захист інтересів громади міста Рівного у сфері інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

05 листопада 2019

Належна інженерно-транспортна та соціальна інфраструктура є необхідною умовою розвитку регіону. Джерелом для бюджетного фінансування потреб розвитку інфраструктури населеного пункту є пайова участь замовників об’єктів будівництва, яка полягає у сплаті ними до місцевого бюджету коштів у визначеному відповідно до закону розмірі.

Разом з тим, Рівненською місцевою прокуратурою встановлено факт  невиконання фізичною особою обов’язку взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Рівне, у наслідок чого бюджет територіальної громади недоотримав 321 тис. грн. 

У зв’язку з цим, прокуратура пред’явила позов в інтересах Рівненської міської ради про стягнення  із забудовника  збитків  у формі упущеної вигоди на суму понад 321 тис. грн, який у жовтні поточного року задоволено Рівненським міським судом. На даний час вказане рішення не набрало законної сили.

За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури