Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Прокуратурою області повідомлено про підозру 5 особам, які у складі організованої злочинної групи збували наркотичні засоби на Рівненщині

14 травня 2019

Прокуратурою області повідомлено про підозру 5 особам у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 27, ч. 3 ст. 308, ч.ч. 2,3 ст. 27, ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 309, ч. 1 ст. 321 КК України (тобто незаконне придбання, зберігання, з метою збуту та збут наркотичного засобу організованою групою; незаконне зберігання наркотичного засобу, без мети збуту у великих розмірах; незаконне придбання та зберігання з метою збуту сильнодіючих лікарських засобів).

В ході досудового розслідування слідчими СУ ГУНП в Рівненській області встановлено, що зловмисники, які є жителями Рівненщини, з метою одержання  на постійні основі доходів, в період з червня по листопад 2018 року скоювали  організованою групою злочини, пов’язані з отриманням шахрайським шляхом рецептів у приватних медичних центрах  м. Київ, з придбанням у подальшому за їх допомогою наркотичного засобу «бупренорфіну» у аптечних закладах м. Київ  та перевезенням до м. Рівне з метою збуту та їх збутом.

Під час обшуків за місцем проживання вказаних осіб правоохоронцями виявлено та вилучено незаконно придбані наркотичні речовини, які останні не встигли збути.  

За ініціативи прокуратури області 4 підозрюваним у кримінальному провадженні обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту, а одному -– тримання під вартою.

Найсуворіший вид покарання за вчинення зазначених злочинів, передбачений санкцією ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання, з метою збуту та збут наркотичного засобу організованою групою) у виді позбавлення волі від дев’яти до дванадцяти  років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Рівненської області